O szkole

zdjęcie - zajęcia praktyczne w szkole

Stawiamy na jakość kształcenia.

O tym, jak duże jest zapotrzebowanie na dobrych fachowców nie musimy nikogo przekonywać. Zdajemy sobie sprawę, jak chyba wszyscy, że większość problemów z instalacjami powstaje w wyniku błędów projektowych i montażowych. Naukę, zarówno teorii jak i praktyki, prowadzimy tak, by na rynek pracy trafili jak najlepsi specjaliści w swojej branży.

Ich kwalifikacje, wiedzę i umiejętności podnosimy przez certyfikaty i uprawienia, min. Certyfikowany Instalator OZE (UDT) i Europejski System Szkoleń i Certyfikacji Instalatorów (EUCERT).

Nasza historia

Firma Viessmann obecna jest na polskim rynku już od niemal trzydziestu lat, od 1991 roku. Od 2003 roku proponuje także system kompleksowego kształcenia. Początkowo jako Szkoła Policealna Akademii Viessmann, a od 2012 roku w postaci Kwalifikacyjnych Kursów Zawodowych.

O wyjątkowości Szkoły Viessmann świadczy fakt, że to jedyna tego rodzaju szkoła w branży, prowadzona bezpośrednio przed producenta. I jedyna Szkoła firmy Viessmann na świecie, która posiada uprawnienia szkoły publicznej.

Umożliwia uzyskanie tytułu zawodowego, zdobyciu państwowych dokumentów potwierdzających ukończenie nauki i podnoszenie kwalifikacji, tak pożądanych na rynku pracy.

Nasze lokalizacje

Oddziały Naszej szkoły znajdują się w Wrocławiu ,Mysłowicach, Piasecznie, Komornikach. To w nich odbywają się zajęcia praktyczne, pod okiem wykwalifikowanych specjalistów. Dobrze wyposażone pracownie pozwalają na przećwiczenie wcześniej uzyskanej wiedzy w praktyce.

Zapisz się wstępnie

To do niczego nie zobowiazuje. Otrzymasz od nas więcej informacji.

Skontaktuj się z nami

pon. – sob. w godz. od 9.00 do 19.00

odpowiadamy w ciągu 24 godzin