O szkole

zdjęcie - zajęcia praktyczne w szkole

Stawiamy na jakość kształcenia.

O tym, jak duże jest zapotrzebowanie na dobrych fachowców nie musimy nikogo przekonywać. Zdajemy sobie sprawę, jak chyba wszyscy, że większość problemów z instalacjami powstaje w wyniku błędów projektowych i montażowych. Naukę, zarówno teorii jak i praktyki, prowadzimy tak, by na rynek pracy trafili jak najlepsi specjaliści w swojej branży.

Ich kwalifikacje, wiedzę i umiejętności podnosimy przez certyfikaty i uprawienia, min. Certyfikowany Instalator OZE (UDT) i Europejski System Szkoleń i Certyfikacji Instalatorów (EUCERT).

Nasza historia

Firma Viessmann obecna jest na polskim rynku już od niemal trzydziestu lat, od 1991 roku. Od 2003 roku proponujemy system kompleksowego kształcenia we współpracy z firmą Viessmann oferując szeroki zakres Kwalifikacyjnych Kursów Zawodowych.

O wyjątkowości Szkoły Partnerskiej Viessmann świadczy fakt, że to jedyna tego rodzaju szkoła w branży, prowadzona w bezpośredniej współpracy z producentem. I jedyna taka placówka na świecie, która posiada uprawnienia szkoły publicznej.

Umożliwia uzyskanie tytułu zawodowego, zdobyciu państwowych dokumentów potwierdzających ukończenie nauki i podnoszenie kwalifikacji, tak pożądanych na rynku pracy.

Nasze lokalizacje

Oddziały Naszej szkoły znajdują się w Wrocławiu ,Mysłowicach, Piasecznie, Komornikach. To w nich odbywają się zajęcia praktyczne, pod okiem wykwalifikowanych specjalistów. Dobrze wyposażone pracownie pozwalają na przećwiczenie wcześniej uzyskanej wiedzy w praktyce.

Zapisz się wstępnie

To do niczego nie zobowiazuje. Otrzymasz od nas więcej informacji.

Skontaktuj się z nami

pon. – sob. w godz. od 9.00 do 19.00

odpowiadamy w ciągu 24 godzin